Řecko - Astypalaia 2019

Cvičení a relaxace na ostrově Astypalaia - červen 2019

Jsme rádi, že se vám líbilo na cvičebně-relaxačním pobytu na Astypalaie v červnu 2018 a s radostí oznamujeme, že se na toto kouzelné místo chystáme vrátit i příští rok a to opět v červnu.

Chcete si odpočinout na turisty zatím ještě neobjeveném kouzelném ostrově Astypalaia ? Máte dobrodružnou povahu a nepotřebujete zázemí cestovní kanceláře? Přidejte se k nám a pojďme společně načerpat energii i klid na tomto místě, kde nás bude budit kokrhání kohoutů a békání oveček.

Ubytování bude zajištěno ve stylové hotelové vesničce, vystavěné v kykladském stylu. Součástí areálu je recepce se snídaňovou restaurací, kde se každé ráno podávají formou bufetu místní produkty. Relaxovat můžeme u hotelového bazénu (kde bude probíhat i každodenní cvičení) s barem. V areálu se dodržuje v době od 14:30 do 17:30 odpolední klid (siesta)!!! Volný čas bude možné trávit dlouhými procházkami podél moře, četbou, nicneděláním s výhledem na moře, aktivnější jedinci mohou vyzkoušet jízdu na mořském kajaku nebo paddleboardu. Samozřejmostí bude návštěva/y "hlavního města" ostrova, které je označováno za jedno z nejkrásnějších na řeckých ostrovech.

Termín pobytu je 22. - 30. června 2019 v hotelu Castellano village

Dopravu na místo si každý zařizuje sám podle svých možností, doporučujeme letecky Praha - Atény  se společností Aegean air, přelet na Astypalaiu se Skyexpress nebo trajektem s Bluestarferries.

My plánujeme dopravu takto : odlet v pátek 21. 6. 2019 v 15:45 se společností Aegean Air, přílet do Atén v 19:15, odtud autobusem do Piraeusu, večeře procházka a přenocování v hotelu Acropole a ráno trajektem na Astypalaiu. Návrat v neděli 30. 6. 2019 v 8:15 z ostrova se společností Skyexpress do Atén (přílet 9:15) a přestup na letadlo společnosti Aegean Air ve 13: 15 do Prahy (přílet 14:55). Je to ale jen návod, možností je více :-) .

Cena cvičení (pilates, core interval trénink, v případě zájmu Qi Gong) je 1.400,- Kč (sedm dnů cvičení); cvičit se bude vždy ráno od cca. 8:30 a odpoledne od 18 hodin.

Cena ubytování se snídaní : dvoulůžkový pokoj standard 85 EUR/pokoj/noc; dvoulůžkový pokoj superior 95 EUR/pokoj/noc; v ceně jsou zahrnuty transfery z/na letiště nebo přístavu; platba na místě hotově

Od vás potřebujeme informaci, v jakém termínu vám  máme rezervovat pokoj v hotelu Castellano Village.

více informací vám rádi sdělíme osobně nebo na telefonu 603 867 578

Těšíme se na vás na úžasném ostrově Astypalai.

více informací o ostrově

moc pěkná galerie jednoho cestovatele z dovolené na Astypalaie je zde

Astypalaia - hotel Castellano Village