Řecko - Astypalaia 2020

Cvičení a relaxace na ostrově Astypalaia - adults only

Vzhledem k současné covid-situaci jsme nuceni letošní ročník zrušit. O to více se ale těšíme na Astypalaiu v roce 2021. Zinovia i Kostas všechny pozdravují a přejí pevné zdraví. 

Držte se a v červnu 2021 na Astypalaie na viděnou.

Termín pobytu pro rok 2021 zveřejníme v průběhu října.  


Chcete si odpočinout na turisty zatím ještě neobjeveném kouzelném ostrově Astypalaia ?  Máte dobrodružnou povahu a nepotřebujete zázemí cestovní kanceláře? Přidejte se k nám a pojďme společně načerpat energii i klid na tomto místě, kde nás bude budit kokrhání kohoutů a békání oveček.

Ubytování je zajištěno ve stylové hotelové vesničce, vystavěné v kykladském stylu. Součástí areálu je recepce se snídaňovou restaurací, kde se každé ráno podávají formou bufetu místní produkty. Relaxovat můžeme u hotelového bazénu (kde bude probíhat i každodenní cvičení) s barem. V areálu se dodržuje v době od 14:30 do 17:30 odpolední klid (siesta)!!! Volný čas bude možné trávit dlouhými procházkami podél moře, četbou, nicneděláním s výhledem na moře, aktivnější jedinci mohou vyzkoušet jízdu na mořském kajaku nebo paddleboardu. Samozřejmostí bude návštěva/y "hlavního města" ostrova, které je označováno za jedno z nejkrásnějších na řeckých ostrovech.

Termín pobytu:

Dopravu na místo si každý zařizuje sám podle svých možností, doporučujeme letecky Praha - Atény  se společností Aegean air, přelet na Astypalaiu se Skyexpress nebo trajektem s Bluestarferries.

Cena cvičení (pilates, core interval trénink / Tabata, v případě zájmu Qi Gong) je 1.400,- Kč (sedm dnů cvičení); cvičit se bude vždy ráno od cca. 8:00 a odpoledne od 18 hodin.

Cena ubytování se snídaní : dvoulůžkový pokoj standard 85 EUR/pokoj/noc; dvoulůžkový pokoj superior 100 EUR/pokoj/noc; v ceně jsou zahrnuty transfery z/na letiště nebo přístavu; platba na místě hotově

My plánujeme cestu takto : odlet ve čtvrtek 18. 6. 2020 se společností Aegean air do Atén, přesun busem do centra města a ubotování, pátek 19. 6. chceme věnovat prohlídce Atén, přenocovat a v sobotu ráno letecky se Skyexpress na Astypalaiu. Návrat v neděli 28. 6. 2020 letecky z ostrova se Skyexpress do Atén, přestup na let do Prahy s Aegean air. Možností je ovšem více :-) .

více informací vám rádi sdělíme osobně nebo na telefonu 603 867 578

Těšíme se na vás na úžasném ostrově Astypalaia.

více informací o ostrově

moc pěkná galerie jednoho cestovatele z dovolené na Astypalaie je zde

Astypalaia - hotel Castellano Village