Řecko - Astypalaia (Αστυπάλαια) 2021

Cvičení a relaxace na ostrově Astypalaia - adults only 

Chcete si odpočinout na turisty zatím ještě neobjeveném kouzelném ostrově Astypalaia ?  Máte dobrodružnou povahu a nepotřebujete zázemí cestovní kanceláře? Přidejte se k nám a pojďme společně načerpat energii i klid na tomto místě, kde nás bude budit kokrhání kohoutů a békání oveček.

Ubytování je zajištěno ve stylové hotelové vesničce, vystavěné v kykladském stylu. Součástí areálu je recepce, hotelový bazén (u kterého bude probíhat i každodenní cvičení) s barem. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací a kuchyňským koutem. V areálu se dodržuje v době od 14:30 do 17:30 odpolední klid (siesta)!!! Volný čas bude možné trávit dlouhými procházkami podél moře, četbou, nicneděláním s výhledem na moře, aktivnější jedinci mohou vyzkoušet jízdu na mořském kajaku nebo paddleboardu. Samozřejmostí bude návštěva/y "hlavního města" ostrova, které je označováno za jedno z nejkrásnějších na řeckých ostrovech.

Termín pobytu: 20. - 27. 6. 2021

Dopravu na místo si každý zařizuje sám podle svých možností, doporučujeme letecky Praha - Atény  se společností Aegean air, přelet na Astypalaiu se Skyexpress nebo trajektem s Bluestarferries.

Cena cvičení (pilates, core interval trénink / Tabata, v případě zájmu Qi Gong) je 1.500,- cvičit se bude vždy ráno od cca. 8:00 a odpoledne od 18 hodin.

Cena ubytování: dvoulůžkový pokoj 70 EUR/pokoj/noc (možnost dokoupit snídaně za 8 eur/osoba; vzhledem k platným opatřením v Řecku nebude snídaně formou bufetových stolů, ale každý den vám bude v předem domluvený čas donesena bohatá snídaně do pokoje; všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňkou, takže si snídaně můžete připravit i sami)

v ceně jsou zahrnuty transfery z/na letiště nebo přístavu; platba na místě hotově

My plánujeme cestu takto : odlet ve čtvrtek 17. 6. 2021 v 17:45 se společností Aegean air do Atén, přesun busem do centra města a ubytování, pátek chceme věnovat prohlídce Atén a v  sobotu přesun trajektem Blue Star Ferries na Astypalaiu. Návrat v neděli 27. 6. 2021 (8:15) letecky z ostrova se Skyexpress do Atén, přestup na let do Prahy (15:20) s Aegean air. Možností je ovšem více :-) .

více informací vám rádi sdělíme osobně nebo na telefonu 603 867 578

Těšíme se na vás na úžasném ostrově Astypalaia (Αστυπάλαια ).

více informací o ostrově

moc pěkná galerie jednoho cestovatele z dovolené na Astypalie je zde

Αστυπάλαια  (Astypálea) - hotel Castellano Village