Sauna

upozorňujeme, že vzhledem k aktuálním epidemiologickým opatřením je vstup do sauny povolen pouze osobám žijícím ve společné domácnosti

Finové znají tajemství kvalitní regenerace těla a mysli již celá staletí, inspirujte se i vy a nechte na sebe blahodárně působit účinky tradicí prověřené finské sauny.

V našem centru můžete vyzkoušet účinky "solné sauny", zkombinovali jsme blahodárné účinky saunování se solnou terapií. Saunová kabina je vybavena solnými cihlami, čímž se dosáhne maximální koncentrace aniontů v prostředí sauny.

Solná terapie se stala v dnešní době velmi oblíbenou léčebnou metodou. Její blahodárné účinky vycházejí z principu uvolňování aniontů (záporných iontů) a minerálních látek ze soli a jejich následné působení na lidský organismus. Likvidují viry a bakterie, důkladně čistí lidský organismus, působí hojivě a podporují schopnost pokožky vylučovat toxiny. Anionty jsou tzv. vzdušné vitamíny a mají příznivý vliv na podporu imunitního systému. Aby solná terapie působila co nejefektivněji, je zapotřebí ji využívat pravidelně.

Základní pravidla saunování :

  • do sauny nechoďte nalačno ani bezprostředně po jídle
  • před saunováním nepijte alkohol
  • pokud možno buďte v sauně bez plavek
  • saunujte se maximálně 15 minut, pak vyjděte ze sauny a ochlaďte se
  • celý proces opakujte 3 x
  • mějte také na paměti, že do finské sauny byste neměli vstupovat při jakémkoliv onemocnění (o vhodnosti návštěvy se můžete poradit se svým lékařem)
sauna nedisponuje ochlazovacím bazénkem, k ochlazení slouží ochlazovací sprcha

Upozorňujeme, že v našem centru je vstup do sauny povolen osobám starším 15 let !!!

Ceník :

pronájem sauny do 120 minut ( 1 - 4 osoby) : 700,- Kč

každých dalších započatých 15 minut : 70,- Kč

zapůjčení prostěradla / ručíku : 30,- Kč / ks

Provozní doba sauny dle dohody.