Masáže

Klasická (švédská) masáž

Využívá se hlavně na odstranění bolesti zad, nohou, namožených svalů, při nespavosti a při problémech spojených se stresem.


Relaxační masáž

Zahrnuje buď částečné, nebo celkové ošetření těla vonnými oleji, které se míchají těsně před masáží a to podle potřeby účinku buď stimulující (jang), nebo uklidňující (jin) . Klasická relaxační masáž uvolňuje masírované svalstvo, povzbuzuje krevní oběh, tím obohacuje krev kyslíkem, zlepšuje výživu buněk a zvyšuje elasticitu svalstva. V rovině duchovní má relaxační masáž blahodárný vliv na nervovou soustavu.


Stabla masáž – NOVINKA

Jedná se o relaxačně-terapeutickou masáž prováděnou konopnou mastí s výtažky z celých rostlin cannabis sativa.

Konopná stabla mast napomáhá k uvolnění šlach a svalového napětí, je vhodná při bolestech kloubů a při boji s kožními defekty jako je suchá a popraskaná pokožka, akné, jizvy, lupénka, ekzémy.

Látky CBD (cannabidoil) a CBG (cannabigerol) jsou jedny z kanabinoidů, které mají zklidňující, protizánětlivé a relaxační účinky.


Rašelinový zábal

Rašelinové zábaly působí příznivě při léčbě pohybového aparátu, především při bolestech páteře a kloubů a při revmatických onemocněních. Nahřáté rašelinové zábaly (cca. 39°C) přikládáme na postižená místa a necháme působit přibližně 15 – 20 minut. Doporučujeme pro předehřátí před vlastní masáží.


Reflexní terapie

Reflexní terapie je přibližně 5000 let stará metoda péče o zdraví. Vznikla ve východní Asii. Pracuje s reflexními body, které se nacházejí na celém těle, nejčastěji se ale využívají reflexní plošky nohou. Původním úkolem reflexní terapie byla prevence, dnes je však hojně používána především k léčbě. Jak probíhá reflexní terapie? Jedná se o jemnou masáž nohou a chodidel pomocí rukou , které vytváří tlak na reflexní body. Postupně se masírují místa, které dle reflexní terapie souvisí s konkrétním zdravotním problémem. Použití reflexní terapie je vhodné nejen pro odstraňování blokád a s tím souvisejících migrén, ale i k stimulaci vnitřních orgánů a tím k vitalizaci celého organismu.


Těhotenská masáž

Masáž těhotných je úžasnou technikou pro nastávající maminky jak ulevit od bolesti, navodit pocit úlevy a pohody. Pravidelná masáž usnadňuje průběh těhotenství i porodu a Vaše miminko ji vnímá jako velmi příjemný podnět. Těhotenská masáž uvolňuje bolesti zad, pocity těžkých nohou, prohýbání se v bedrech a celkově harmonizuje psychiku a pohodu těhotné ženy. Masáž provádíme v pozici vleže na boku na masážním lůžku, nebo vsedě na speciální masážní židli.


Masáž lávovými kameny

Jedná se o čínskou metodu, která je velmi oblíbená a často vyhledávaná. Je příjemným zpestřením a pravděpodobně jednou z nejpoutavějších způsobů masáží, kterou můžete zažít. Při masáži se používá hladkých lávových kamenů, které se nahřívají ve vodní lázni na teplotu kolem 37-40°C a následně přikládají na tělo. Teplo kamenů, ale hlavně jejich vlnění, působí na meridiány, což jsou energetické cesty vedoucí od konečků prstů na nohou a na rukách po celém těle a náležející ke všem vnitřním orgánům našeho těla.

K masážím horkými lávovými kameny používáme špičkových olejů a do masáže zapojujeme i prvky z Havajské masáže.


San Cai Centrum
Okružní 1025
252 64 Velké Přílepy

Kontaktovat nás můžete:
telefonicky: 603 867 578
e-mailem: sancai@seznam.cz
Provozní doba:
pondělí - čtvrtek   
8:30 - 12:00     14:00 - 18:00
pátek
8:30 - 12:00     14:00 - 16:00